Obiekty zrealizowane

Obiekty przemysłowe
Obiekty użyteczności publicznej
Obiekty medyczne

Obiekty w trakcie realizacji

Firma Budowlana Anna-Bud

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na naszym rynku, którą potwierdza wieloletnie doświadczenie oraz wykonane przez nas realizacje. Specjalizujemy się w budowie obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej i medycznych. Wykonane przez nas realizacje cechuje różnorodny zakres inwestycji.

Zakończone realizacje to m.in. Centrum Leonarda da Vinci w Podzamczu, Szpitalik dziecięcy w Kielcach, Wydział Nauk o Zdrowiu dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach, Zakład Produkcyjny Płytek ceramicznych CERRAD w Starachowicach, Centrum Obsługi Biznesowej w Opocznie – CAOLIN i wiele innych.

Aktualności

Nie ma dostępnych aktualności.

Odwiedź również

„Apartamenty Witosa” to malowniczo położony, nad Doliną Silnicy kompleks 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych i 2 jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami podziemnymi. Ciekawą architekturą wpisujący się w naturalne ukształtowanie terenu.

To osiedle domków jednorodzinnych, łączące w sobie cechy nowoczesnego osiedla z naturalnym pięknem otaczającego krajobrazu. Usytuowane zostało w najatrakcyjniejszym punkcie Bilczy k/Kielc i obejmuje ok. 30 ha terenu podzielonego na 191 działek o powierzchni od 900 do 1900 m2.