na50

Kariera

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ

Opis stanowiska

  • Spawanie zgodnie z wyznaczonymi normami;
  • Kontrola wykonanych detali;
  • Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia spawalnicze: 135 spawanie metodą MAG, 111; spawanie łukowe elektrodą otuloną MMA;
  • Doświadczenie na stanowisku spawacza, min rok;
  • Wykształcenie techniczne, min. zawodowe;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Praca w delegacjach.

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: a.ferens@annabud.pl lub pocztą na adres Biura wraz z dołączoną klauzulą

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania”.