na50

Obiekty w trakcie realizacji

Budowa dla Opoczno I Sp. z o.o.

W dniu 27.11.2017r. została podpisana umowa na wykonanie rozbudowy i przebudowy zakładu produkcji płytek ceramicznych  ZP Śląsk w Opocznie

Budowa dla Grupy Azoty S.A.

W dniu 24.07.2017 r. podpisana został umowa na budowę budynku laboratoryjno - biurowo - socjalnego, hali półtechnik wraz z zagospodarowaniem terenu i przyłączami dla Grupy Azoty S.A. w Tarnowie.

Umowa na wykonanie uzbrojenia terenów dla KPT w Kielcach

W dniu 09.06.2017 r. podpisana została umowa na wykonanie uzbrojenia terenów inwestycyjnych Kieleckiego Parku Technologicznego  - strefa B i C.

Budowa hali produkcyjno-magazynowej w Andrychowie

W dniu 30.05.2017 r. podpisana została umowa na budowę hali produkcyjno-magazynowej dla KZWM OGNIOCHRON S.A. w Andrychowie

Realizacja PARKU HANDLOWEGO w Katowicach

W Katowicach w dniu 26.04.2017 r. została podpisana umowa na wykonanie parku handlowego wraz z parkingiem wielostanowiskowym. Inwestorem jest ASSET REAL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Budowa Centrum Logistycznego dla Consorfrut Polska sp. z o.o.

W dniu 04.04.2017 r. w Krakowie podpisana została umowa na realizacje Centrum Logistycznego dla CONSORFRUT Polska sp. z o.o.

Koncesja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Informujemy, że otrzymaliśmy koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

Budowa hali magazynowo - produkcyjnej dla DEFRO sp. z o.o. sp. k.

W dniu 24.09.2016 r. podpisana została  umowa na budowę hali magazynowo - produkcyjnej z zapleczem socjalno - biurowym z częścią reprezentacyjną wraz z infrastrukturą wewnętrzną i zewnętrzną.